درباره ما

  

این سه ویژگی از صفات بارز رنگین کمان می باشد. ما بهترین، زیباترین و مدرن ترین خدمات چاپ را به شما ارائه خواهیم داد. در این برهه از زمان که شرکت ها کمتر به خواسته ی مشتری توجه دارند ما با اولویت نیاز مشتری و توجه به خروجی کار خویش در این عرصه پا گذاشته ایم و نشان داده ایم که در زمینه از هر شرکت دیگری مورد اعتماد تر می باشیم.

همواره در تولیدات خود بهترین کیفیت را در نظر گرفته ایم و این نکته را همیشه سرلوحه ی کار خویش قرار داده ایم که از بهترین مواد و بهترین جنس استفاده نمائیم. وسواس در انتخاب جنس و همچنین رنگ های مورد استفاده و همچنین دستگاه های بروز و جدید باعث گردیده کیفیت ما همواره در صدر باشد.

تمامی پرسنل رنگین کمان کاملا متبحر و متخصص هستند و از بین دقیق ترین و بهترین متخصصین این حوزه گرد هم آمده اند تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهند. وجود دید هنری و زبردستی باعث گردیده همواره روح زیبائی و لطافت در تمامی محصولات رنگین کمان متبلور باشد. ما همواره با علم روز حرکت نموده و با اطلاع از روش های جدید چاپ و همچنین استفاده از متدهای هنری جدید محصولات مدرنی را ارائه خواهیم نمود.

رنگین کمان متولد شده تا همه چیز را برای شما ساده تر و زیباتر نماید. ما خدمات بسیار گسترده و متنوعی را به شما ارائه خواهیم داد. انواع خدمات چاپ به روش های نوینی که در کمتر چاپخانه ای به چشم می خورد و انجام آن نیازمند بکارگیری هنر و ظرافت می باشد.

چاپ روی انواع پارچه، تیشرت و لباس با جنس های مختلف شامل اسپان، جودون و پنبه ای با کیفیت و چاپ عالی که تیشرت های تبلغیاتی را شامل می شود یکی از خدمات حرفه ای ماست. شما می توانید عکس و لوگوی خود را با استفاده از خدماتی که ما در اختیار شما قرار می دهیم روی تی شرت چاپ نمائید.