خانه / چاپ روی تیشرت

چاپ روی تیشرت

چاپ تیشرت پلی استر پنبه

چاپ روی تیشرت پلی استر سفید معمول ترین و پرطرفدار ترین حالت چاپ روی تیشرت می باشد. به ویژه که این تی شرت ها بهترین گزینه برای استفاده جهت تیشرت های تبلیغاتی است و تقریبا 90 درصد شرکت ها به این نوع تیشرت تمایل دارند. کیفیت پارچه های اسپان مورد استفاده جهت تولید تیشرت های سفید توسط مجموعه رنگین کمان در نوع خود بی نظیر بوده و دارای کیفیت فوق العاده ای می باشد و دارای لطافت زیادیست. همچنین علت علاقمندی بدین تیشرت ها چاپ با رنگهای بسیار عالی و همچنین قیمت مناسب آن نسبت به سایر تی شرت ها می باشد. همچنین روش چاپ روی این تی شرت ها به گونه ایست که بعد از چاپ رنگ کاملا به خورد پارچه رفته و اثر چاپ به هیچ عنوان مشخص نیست. بدین علت بیشتر به عنوان تیشرت های تبلیغاتی کاربرد داشته و استفاده می گردد.

 

117

مشخصات چاپ تیشرت اسپان

جنس: اسپان 60% پلی استر + 40% پنبه
رنگ: سفید
نوع یقه: گرد
حداکثر ابعاد چاپ: 30 در 40 سانتی متر
نوع چاپ: سابلیمیشن
سایزهای موجود: S, M, L, XL, XXL
نحوه شستشو: 100% قابل شستشو

 

 

 

 

چاپ تیشرت سفید پنبه ای

رنگین کمان شرکتی ست که به چاپ لیبلی و بدون محدودیت رنگ با تیراژ بالا روی تیشرت های پنبه ای سفید می پردازد. این تیشرت ها آستین کوتاه و یقه گرد میباشد. جنس این تیشرت ها 100% پنبه ای بوده و از کیفیت بسیار بالائی برخوردار میباشد.این تیشرت ها قابلیت چاپ هر نوع عکس و لوگوئی را دارا میباشد. تیشرت های پنبه ای به علت جنس بسیار خوب به پوست بدن آسیب نمی رساند به همین علت می توانند انتخاب اول شما در خرید و سفارش این محصول باشد. البته به علت وجود مراحل آماده سازی سنگین و وقت گیر برای چاپ، قیمت تیشرت های سفید پنبه ای کمی بیشتر از سایر تیشرت ها میباشد. لازم است این نکته را ذکر نمائیم که دو نوع چاپ لیبلی تمام رنگ (شستشو با آب سرد و با دست) و چاپ مدیا تک رنگ (قابل شستشو) روی این تیشرت ها قابل انجام میباشد.

122

مشخصات چاپ تیشرت پنبه ای سفید:

جنس: پنبه ای اعلاء (100% پنبه)
حداکثر ابعاد چاپ مدیا: 30 در 40 سانتیمتر
حداکثر ابعاد چاپ لیبلی: 20 در 30 سانتی متر
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL
نحوه شستشو: کاملا قابل شستشو

چاپ تیشرت مشکی پنبه ای

چاپ روی تیشرت مشکی از دیگر خدمات رنگین کمان می باشد. تیشرت های مشکی کاملا پنبه ایست و از بهترین جنس پارچه برای دوخت آن استفاده شده است لذا دارای کیفیت فوق العاده ای بوده و هنگام پوشیدن لطافت زیادی دارد و برای پوست بدن آزار دهنده نیست. چاپ روی تیشرت های مشکی به دو صورت لیبلی(استیکری) و مدیا انجام می پذیرد. در صورتی که طرح رنگی باشد از چاپ لیبلی استفاده خواهد شد بدین صورت که ابتدا طرح روی لیبل های مخصوصی چاپ می شود و این لیبل با حرارت روی تیشرت پرس میگردد به همین علت این نوع چاپ دارای حاشیه و پس زمینه خواهد بود و بعد از چاپ وجود یک لایه روی تیشرت مشکی مشهود بوده و با دست کشیدن قابل تشخیص میباشد. اما در صورتی که طرح ارسالی لوگو و یا نوشته و تک رنگ و بصورت خطی کار شده باشد چاپ مدیا انجام خواهد گرفت که بدون حاشیه و پس زمینه بوده و زیبائی و ماندگاری بالاتری نیز دارد.

131

 

 

مشخصات چاپ تیشرت مشکی نخی

جنس: نخ پنبه اعلاء (100% پنبه)
حداکثر ابعاد چاپ مدیا: 30 در 40 سانتیمتر
حداکثر ابعاد چاپ لیبلی: 20 در 30 سانتی متر
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL
نحوه شستشوی چاپ لیبلی: با دست و آب سرد
نحوه شستشوی چاپ مدیا: کاملا قابل شستشو

چاپ تیشرت زنانه

شما می توانید در این بخش از سایت رنگین کمان عکس و یا طرح مورد نظر خود را ارسال نمائید تا روی تیشرت زنانه آستین کوتاه چاپ شود. تیشرت های مذکور نسبت به تیشرت های مردانه دارای دوخت متفاوتی در قسمت های کمر، سرشانه و یقه میباشد. بعد از درخواست ویژه ی مشتریان برای دوخت تیشرت زنانه، رنگین کمان نسبت به تولید تیشرت های مذکور با کیفیت چاپ بسیار بالا اقدام نموده است. جنس پارچه های مورد استفاده اسپان درجه 1 میباشد که علاوه بر لطافت بالا بهترین ماندگاری را در نگهداری رنگ های چاپ شده دارد به نحوی که کاملا قابل شستشو بوده و رنگ آن به هیچ عنوان از بین نمیرود. همچنین می توانید با ست نمودن این تیشرت با تیشرت های مردانه، ست دو نفره ی زیبائی را برای خود تهیه نمائید.

 

photo_2017-06-13_19-52-47مشخصات تیشرت زنانه

جنس: اسپان (شامل 60% پلی استر + 40% پنبه)
رنگ: سفید
حداکثر ابعاد قابل چاپ: 30 در 40 سانتی متر
سایزهای موجود: S, M, L
نحوه شستشو: کاملا قابل شستشو

 

 

 

 

 

 

تاپ بندی دخترانه ، دکلته و رکابی جهت چاپ موجود می باشد.

چاپ روی تیشرت بچگانه

از آنجائی که رنگین کمان سعی نموده تا چاپ روی تیشرت های متنوعی را در بین خدمات خود داشته باشد لذا چاپ روی تیشرت بچگانه را نیز برای کسانی که تمایل دارند از تیشرت های بچگانه برای تبلیغات خود استفاده نمایند در نظر گرفته است. بسیاری از مهد کودک ها و مدارس ابتدائی نیز خواهان این نوع تیشرت ها می باشند. همچنین بسیاری از شرکت ها که محصولاتی مرتبط با کودک تولید می کنند جهت جذب مخاطب اقدام به چاپ برند و لوگوی تبلیغاتی خود روی تیشرت بچگانه می نمایند. این نوع تی شرت ها در تک رنگ سفید موجود می باشند و دارای 4 سایز متفاوت هستند.به علت اینکه این تیشرت ها مستقیما توسط سایت رنگین کمان تولید می شوند از نظر قیمت غیرقابل رقابت می باشند. همچنین به علت استفاده از چاپ حرارتی کیفیت فوق العاده ای در رنگ و طرح چاپ شده می باشند. ابعاد تیشرت های فوق به گونه ای هستند که معمولا برای کودکان بیشتر از 8 ماه مناسب می باشد.

28

مشخصات چاپ تیشرت بچگانه

جنس تیشرت: اسپان (شامل 70% پلی استر + 30% پنبه)
رنگ تیشرت : سفید
نوع آستین: کوتاه
نوع یقه: گرد
حداکثر ابعاد قابل چاپ: 30 در 20 سانتی متر
نوع چاپ: حرارتی
سایزهای موجود تیشرت بچگانه: 2, 3, 4, 5
نحوه شستشو: 100% قابل شستشو