خانه / چاپ روی سطوح

چاپ روی سطوح

چاپ روی کاشی پازلی فضای باز

چاپ روی کاشی و سرامیک مخصوص فضای بیرون ساختمان و یا فضای باز یکی از ویژگی های سایت رنگین کمان است که آن را از دیگر رقبا متمایز می سازد. انجام این روش مستلزم دانش و تخصص ویژه ای می باشد که بدست آوردن نیاز به تجربه و همچین انجام صحیح آن نیازمند دقت بالائیست. تیم رنگین کمان نیز با داشتن پرسنل متبحر در زمینه چاپ روی کاشی و سرامیک به روش پخت سوم و با بکارگیری از کوره هائی با دمای 850 الی 900 درجه سانتی گراد به تولید انوااع کاشی و سرامیک های اختصاصی می پردازد. گرچه از دیرباز بهره گیری از کاشی های سنتی در ایران مرسوم بوده اما تیم رنگین کمان با استفاده از علم روز به جای استفاده از دست، از چاپ دیجیتالی استفاده می نماید. مزیت این روش امکان چاپ هر نوع تصویر با هر اندازه ای روی کاشی و سرامیک می باشد.

ویژگی های چاپ روی کاشی و سرامیک

1. چاپ دیجیتالی
2. بکارگیری کوره و پخت کاشی و سرامیک با دمای 850 الی 900 درجه سانتیگراد
3. امکان چاپ به روش پازلی و چیدمان کاشی . یا سرامیک هاه در کنار یکدیگر
4. تلفیق هنر ایرانی و علم روز
5. چاپ اختصاصی تصویر و عکس

مزایای چاپ روی کاشی و سرامیک

1. امکان چاپ هر نوع عکس و تصویر روی کاشی و سرامیک بدون محدودیت
2. امکان چاپ هر نوع رنگ بدون محدودیت برخلاف کاشی های سنتی . سرامیک صنعنی
3. مقاومت فوق العاده بالای رنگ ها، عدم تغییر رنگ و ماندگاری ابدی
4. زیبائی و درخشندگی خاص
5. امکان چاپ در ابعاد دلخواه و بدون محدودیت حتی در ابعاد بسیار بزرگ
6. قابل استفاده در مناطق مختلف کشور با درجه دمائی متفاوت شامل سرد، گرم، بیابانی، مرطوب و…
7. چاپ دیجیتالی با وضوح 600 DPI

موارد کاربرد چاپ روی کاشی و سرامیک

1. استفاده به عنوان پروژه های زیباسازی شهری
1. قابل استفاده در استخر، سونا، جکوزی و حمام
2. قابل استفاده به عنوان تابلو فضای بیرونی
3. قابل استفاده در فضای بیرونی ساختمان و بنا جهت زیباسازی7
استفاده در پارک ها و مراکز تفریحی

میزان مقاومت چاپ کوره ای کاشی

1. مقاوم در برابر شستشو و هر نوع شوینده
2. مقاوم در برابر هر نوع اسید و همچنین باران اسیدی
3. مقاوم در برابر نور مستقیم خورشید
4. مقاوم در برابر گرما، سرما، رطوبت و یخ زدگی
5. مقاوم در برابر آتش و سوختگی
6. مقاوم در برابر کشیدن اشیاء نوک تیز و ایجاد هرگونه خط و خش

جایگزین مناسب

استفاده از کاشی و سرامیک جایگزین بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای برای دیگر روش هائی خواهد بود که مورد استفاده قرار می گیرد. کاشی و سرامیک برخلاف دیگر مصالح بازدهی بالائی داشته و با توجه به اینکه از به هیچ عنوان از بین نمیرود در هزینه ها صرفه جوئی خواهد نمود. به عنوان مثال هیچ کدام از روش هائی مانند فلکس، برن، چاپ روی سنگ و یا چاپ سابلیمیشن مانند پخت کوره ای مثمر ثمر نخواهد بود. بنر حداکثر بعد از 2 یا 43 ماه تغییر رنگ داده و بعد از مدتی از مدتی ممکن است دچار پارگی گردد. فلکس برق مصرف می نمایند و بعد از گذشت زمان مستهلک خواهد شد. کاشی های سابلیمیشن برخلاف درخشندگی فوق العاده بالا در معرض نور خورشید به مدت دور روز از بین میروند. در کاشی های سنتی امکان چاپ منظره و یا چهره وجود ندارد و محدودیت رنگ فوق العاده بالائی دارد. در سرامیک و یا کاشی های صنعتی و کارخانه ای امکان چاپ عکس و یا تصویر اختصاصی وجود ندارد. اما چاپ دیجیتالی با پخت کوره ای هیچ کدام از معایب فوق را نداشته و کاملا مقرون به صرفه می باشد.

استفاده از کاشی و سرامیک در پروژه های شهری

چاپ روی کاشی و سرامیک با روش پخت سوم در پروژه های شهری استفاده ی بسیاری دارد. برخلاف نقاشی ها که به سرعت در اثر عوامل جوی و یا انسانی نابود می شود. سال هاست شهرداری ها برای زیباسازی شهری هزینه می نمایند و از روش های مختلفی برای بهبود ظاهری شهر استفاده می نمایند. اما بسیاری از این روش ها با توجه به هزینه ای که برای آن می نمایند توجیهی ندارد. به عنوان مثال نقاشی های شهری بعد از مدت کوتاهی بر اثر باران و تابش نور خورشید کمرنگ شده و یا بر اثر عوامل انسانی از بین می روند. اما استفاده از چاپ روی کاشی و سرامیک با پخت سوم مزیت فوق العاده ای نسبت به روش های دیگر دارد. این کاشی و یا سرامیک های چاپ شده حتی بعد از ده ها سال بدون هیچ گونه تغییر رنگی باقی می مانند و خط و خش و کشیدن اشیاء نوک تیز هیچ اثری بر آنها ندارد. همچنین به علت روش تولید قابلیت کامل برای شستشو را دارند و در صورت آلودگی براحتی با شستشو مانند روز اول خواهند گشت. با استفاده از این روش نیاز به تجدید رنگ و یا تعمیر فضای مذکور نخواهد بود.

ضمانت های گروه صنعتی رنگین کمان

بعضا مشاهده شده که شرکت های دیگری با تولید کاشی و سرامیگ های ظاهرا ضدخش مشتریان را به اشتباه می اندازد. کاشی های سابلیمیشن و یا استفاده از مواد ضدخش سطحی، کاملا ظاهری بوده و به سرعت بر اثر باران و یا نورخوشید از بین میرود. تیم رنگین کمان در این باره به شما مصرف کننده گرامی هشدار جدی میدهد. ما برای ضمانت نمونه های کاشی های پخت شده ی خود را در اختیار شما قرار می دهیم. شما می توانید با استفاده از اسید، آتش و یا ایجاد خط و خش با وسایل گوناگون کاشی و سرامیک های تولیدی ما را مورد آزمایش قرار دهید تا از کیفیت و مقاومت آنها مطمئن گردید. همچین مواد اولیه و رنگ هائی که توسط ما مورد استفاده قرار می گیرد کاملا اصل بوده و باعث ایجاد محصولی بسیار زیبا و با کیفیت می گردد.

نحوه نصب کاشی

نصب کاشی و سرامیک های تولید شده توسط گروه صنعتی رنگین کمان مانند تمامی کاشی و سرامیک های دیگر بسیار ساده خواهد بود. راحت ترین و مطمئن ترین روش نصب بکارگیری از چسب کاشی می باشد. استفاده از چسب کاشی دقت و سرعت بیشتری دارد و همچنین زیبائی و تمیزی بیشتری نیز خواهد داشت. برای استفاده از این روش باید زیرسازی صورت گیرد و سطح مورد نظر مسطح و تراز گردد. این عمل معمولا با سیمان و ماله انجام می گیرد.  در صورتی که در چسباندن کاشی و یا سرامیک ها دقت و ظرافت صرف گردد و کاملا مماس به یکدیگر نصب گردد نیاز به هیچ گونه بندکشی نخواهد بود.

چاپ روی کاشی و سرامیک پازلی فضای داخلی

چاپ روی کاشی و سرامیک به صورت پازلی از خدماتیست که برای دکوراسیون داخلی ساختمان فوق العاده مناسب بوده و دارای زیبائی و رنگ و لعاب بسیار جالبی می باشد. تاثیر گذاری رنگ هائی که روی کاشی و سرامیک چاپ می شوند آنقدر بالا و دارای درخشندگی و تراکم رنگ زیادی می باشند که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می نماید. این نوع چاپ روی کاشی و سرامیک برای خانه های مدرن و یا دفتر کاری هنری بسیار مناسب است و در ضمن برای شرکت های معتبر نیز کارائی بسیار دارد و به علت درخشندگی و جذابیتی که دارد بسیار مورد توجه معماران و هنرمندان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است.

منظور از پازلی بودن این نوع کاشی و سرامیک این است که برای ایجاد تصویری بزرگ در ابعاد نامحدود کاشی های کوچک در کنار یکدیگر چیده شده و قسمت های مختلف طرح روی سطح آنها چاپ می شود سپس با قرارگیری آنها در کنار یکدیگر تشکیل یک پازل بزرگ را می دهند که در نهایت تصویر نهائی را ایجاد می نمایند. به علت استفاده از این روش هیچ گونه محدودیتی در اندازه وجود نخواهد داشت و رنگین کمان نیز قادر با چاپ نمودن تصاویر بسیار بزرگی تا صد ها متر مربع را با این روش دارد. همچنین چیده شدن کاشی ها در کنار یکدیگر برای خلق تصویری بزرگ خود زیبائی خاصی به این اثر هنری می بخشد و نمایان شدن خطوط و بندهای کاشی و سرامیک در تصویر نهائی محصول خارق العاده و بی مانندی خلق خواهد نمود.

ویژگی ها:

1. تولید دیجیتالی
2. تثبت رنگ ها با اشعه یو وی UV
3. امکان بکارگیری به روش پازلی و چیدمان کاشی ها در کنار یکدیگر
4. تلفیق هنر ایرانی و علم روز
5. چاپ اختصاصی تصویر و عکس به صورت دیجیتال

مزایا:

1. امکان چاپ هر نوع عکس و تصویر روی کاشی و سرامیک بدون محدودیت
2. امکان بهره گیری از هر نوع رنگ بدون محدودیت برخلاف کاشی های سنتی
3. زیبائی و درخشندگی خاص
4. امکان تولید در ابعاد دلخواه و بدون محدودیت حتی در ابعاد بسیار بزرگ
5. چاپ دیجیتالی با وضوح 1440 DPI
6. استفاده از رنگ های فوق العاده، بی نظیر و اشباع
7. امکان چاپ چهره با کیفیت بسیار بالا و زیبائی بی نظیر
7. امکان چاپ تا عرض 110 سانتی متر

موارد کاربرد:

1. استفاده در فضای داخلی ساختمان و اتاق ها
2. استفاده به عنوان تابلو کاشی در لابی و رستوران ها
3. چاپ عکس عزیزان به صورت کاشی کاری در ابعاد بزرگ
4. بکارگیری به عنوان تابلو های داخلی شرکت ها و هتل ها
5. چاپ آثار هنری بر روی کاشی
6. زیباسازی محیط خواب کودک
7. بکارگیری در گالری های هنری و اماکن فرهنگی
8. چاپ تصاویر میهمانان VIP

میزان مقاومت:

1. ماندگاری کامل در فضای داخلی
3. مقاومت نسبی در مقابل خط و خش
4. مقاوم نسبی در برابر نور خورشید و باران

زیبائی را به بنا و خانه خود ببرید:

قابلیت های استفاده از کاشی پازلی بسیار زیاد می باشد. چاپ عکس عزیزانتان در ابعادی بزرگ و البته زیبا و درخشان در قالب کاشی هائی که با رنگ های فوق العاده زنده تولید شده اند زیبائی سحرانگیزی به محیط زندگی شما خواهد داد.بسیاری از شرکت ها نیز هستند که فضای راهرو و یا اتاق های کاری خود را با استفاده از کاشی هائی که طراحی اختصاصی با استفاده از آرم و لوگو و یا نام شرکت آنها انجام گرفته تزئین می نمایند. هتل ها نیز از مشتریان خاص این نوع محصول می باشند که برای زیباسازی اتاق ها و یا فضای لابی استفاده ی گسترده ای از کاشی های پازلی دارند. همچنین به علت زیبائی خیره کننده این نوع چاپ بسیاری از هنرمندان مجذوب این نوع خدمات ما شده اند و بسیاری از اماکن فرهنگی و هنری خواهان ثابت چاپ روی کاشی و سرامیک به روش دیجیتالی می باشند.

مقایسه با روش های دیگر چاپ روی کاشی:

باید بدون اغراق بگوئیم که رنگ های چاپ شده و وضوح تصویر در این روش از تمامی روش های دیگر چاپ روی کاشی بهتر بوده و دارای کیفیت بالاتری می باشد. عمق تصویر و اشباع رنگ ها زیاد بوده و تصویر کاملا سرزنده و پویا میباشد. در واقع هیچ روش دیگری برای چاپ تصویر روی کاشی به کیفیت این چاپ نمیرسد. در بعضی دیگر از روش های چاپ روی کاشی به جای استفاده از UV کاشی های مورد نظر را با لایه ای از ورنی می پوشانند و با دمای 300 درجه به مدت یک دقیقا در کوره دما میدهند که دارای کیفیت نهائی مناسبی نبوده و بعد از مدتی براحتی از روی کاشی جدا شده و یا بر اثر کوچکترین خط و خشی از بین میرود. گرچه قیمت این نوع چاپ پائین تر است اما به علت عدم ماندگاری در نهایت صرفه اقتصادی نخواهد داشت. اما روش چاپی که ما مورد استفاده قرار می دهیم به علت استفاده از تثبیت کننده UV پایداری بسیاری داشته و از این بابت مقاومت بالائی از خود نشان می دهد که بدون نگرانی برای فضای داخلی قابل استفاده خواهد بود.

نحوه نصب:

از آنجا که در تولید با این روش از متدی استفاده می شود که خاص است لذا چسباندن آن نیز نیاز به زیر سازی و ضد آب نمودن محیطی دارد که این کاشی ها روی آن قرار می گیرد که در صورت خرید طی آموزش کاملی نحوه نصب آن به شما توضیح داده خواهد شد.

چاپ پروژه های زیباسازی شهری روی کاشی

چاپ روی کاشی و سرامیک جایگزین ویژه، ممتاز و مقرون به صرفه ایست که گروه صنعتی رنگین کمان به جای استفاده از روش های دیگری که کم عمر هستند و از ماندگاری لازم برخوردار نمی باشند برای پروژه های شهری معرفی نموده است. نگاه ژرف نگرانه ی گروه صنعتی رنگین کمان در جهت بالابردن راندمان زیباسازی المان های شهری و شکل دهی فضائی مناسب با کمک نهادهای اجرائی زیباسازی شهری با سمت و سوی افزایش ماندگاری ساخت و سازهای هنری درون شهر ها و همچنین ایجاد تصاویری ماندگار بر تار و پود شهر باعث گردیده تا ما تمامی توان خود را در این زمینه مورد استفاده قرار داده و برترین خدمات خود را به صورت اختصاصی برای نهادها و سازمان های زیباسازی شهری ارائه دهیم.

از آنجا که حفظ هویت ملی و مذهبی با چاپ تصاویر شهدای گرانقدر بخشی از خدماتیست که شهرداری ها با استفاده از آن چهره ی شهر را آذین می بخشند ما نیز بخشی از خدمات خود را در این راستا ارائه داده و با چاپ عکس این عزیزان روی کاشی و سرامیک به نحوی که تا صدها سال ماندگار خواهد بود و از بین نخواهد رفت طلیعه دار این حرکت خواهیم بود.

همانطور که مطلع اید یکی از موانع و مشکلاتی که سازمان های زیباسازی با آن دست به گریبان هستند از بین رفتن تابلوها و نقاشی هایست که در سرتاسر شهر مورد استفاده قرار میگیرد. زیرا که عوامل جوی و طبیعی مانند تابش مستقیم آفتاب و یا باران های اسیدی موجب از بین رفتن این آثار خواهد شد و از آنجا که معمولا جنس بکار رفته در این تابلوها و نقاشی ها دارای مقاومت زیادی نمی باشد امکان شستشوی آنها نیز وجود نخواهد داشت و در صورتی که بر اثر آلاینده های مختلف آلوده شوند به راحتی امکان بازسازی آنها وجود ندارد.

اما چاپ روی کاشی با دمانی 850 درجه سانتیگراد در کوره های حرارتی و استفاده از رنگ های مخصوص و تکنولوژی منحصربفرد باعث گردیده تا چاپ نهائی در برابر عوامل جوی مختلف مانند تایش مستقیم نور آفتاب، سرما، گرما و باران های اسیدی کاملا مقاوم بوده و به هیچ عنوان خدشه ای به آن وارد نمی شود. در ضمن با توجه به ساختار لعاب گونه ی کاشی تمامی محصولات تولید شده ضد خط و خش می باشد و براحتی قابل تخریب نیست. همین مسئله باعث شده که کاشی های تولید شده قابل شستشو بوده و بتوان هر از چندگاهی با هزینه ای اندک نسبت به شستشوی آنها اقدام نمود بدون اینکه کوچکترین آسیبی در آن ایجاد شود. بدین ترتیب آثار هنری تولید شده سال های سال بدون هیچگونه تغییر رنگ و خرابی باقی مانده و از نظر هزینه نیز صرفه جوئی زیادی در این بخش انجام خواهد گرفت.

گروه صنعتی رنگین کمان در زمینه چاپ پروژه های شهری آماده همکاری با نهادهای مربوطه می باشد. کارشناسان پشتیبانی ما آماه پاسخگوئی به سوالات شما عزیزان می باشند. لذا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمائید.

چاپ پروژه های زیباسازی شهری روی کاشی

چاپ روی کاشی و سرامیک جایگزین ویژه، ممتاز و مقرون به صرفه ایست که گروه صنعتی رنگین کمان به جای استفاده از روش های دیگری که کم عمر هستند و از ماندگاری لازم برخوردار نمی باشند برای پروژه های شهری معرفی نموده است. نگاه ژرف نگرانه ی گروه صنعتی رنگین کمان در جهت بالابردن راندمان زیباسازی المان های شهری و شکل دهی فضائی مناسب با کمک نهادهای اجرائی زیباسازی شهری با سمت و سوی افزایش ماندگاری ساخت و سازهای هنری درون شهر ها و همچنین ایجاد تصاویری ماندگار بر تار و پود شهر باعث گردیده تا ما تمامی توان خود را در این زمینه مورد استفاده قرار داده و برترین خدمات خود را به صورت اختصاصی برای نهادها و سازمان های زیباسازی شهری ارائه دهیم.

از آنجا که حفظ هویت ملی و مذهبی با چاپ تصاویر شهدای گرانقدر بخشی از خدماتیست که شهرداری ها با استفاده از آن چهره ی شهر را آذین می بخشند ما نیز بخشی از خدمات خود را در این راستا ارائه داده و با چاپ عکس این عزیزان روی کاشی و سرامیک به نحوی که تا صدها سال ماندگار خواهد بود و از بین نخواهد رفت طلیعه دار این حرکت خواهیم بود.

همانطور که مطلع اید یکی از موانع و مشکلاتی که سازمان های زیباسازی با آن دست به گریبان هستند از بین رفتن تابلوها و نقاشی هایست که در سرتاسر شهر مورد استفاده قرار میگیرد. زیرا که عوامل جوی و طبیعی مانند تابش مستقیم آفتاب و یا باران های اسیدی موجب از بین رفتن این آثار خواهد شد و از آنجا که معمولا جنس بکار رفته در این تابلوها و نقاشی ها دارای مقاومت زیادی نمی باشد امکان شستشوی آنها نیز وجود نخواهد داشت و در صورتی که بر اثر آلاینده های مختلف آلوده شوند به راحتی امکان بازسازی آنها وجود ندارد.

اما چاپ روی کاشی با دمانی 850 درجه سانتیگراد در کوره های حرارتی و استفاده از رنگ های مخصوص و تکنولوژی منحصربفرد باعث گردیده تا چاپ نهائی در برابر عوامل جوی مختلف مانند تایش مستقیم نور آفتاب، سرما، گرما و باران های اسیدی کاملا مقاوم بوده و به هیچ عنوان خدشه ای به آن وارد نمی شود. در ضمن با توجه به ساختار لعاب گونه ی کاشی تمامی محصولات تولید شده ضد خط و خش می باشد و براحتی قابل تخریب نیست. همین مسئله باعث شده که کاشی های تولید شده قابل شستشو بوده و بتوان هر از چندگاهی با هزینه ای اندک نسبت به شستشوی آنها اقدام نمود بدون اینکه کوچکترین آسیبی در آن ایجاد شود. بدین ترتیب آثار هنری تولید شده سال های سال بدون هیچگونه تغییر رنگ و خرابی باقی مانده و از نظر هزینه نیز صرفه جوئی زیادی در این بخش انجام خواهد گرفت.

گروه صنعتی رنگین کمان در زمینه چاپ پروژه های شهری آماده همکاری با نهادهای مربوطه می باشد. کارشناسان پشتیبانی ما آماه پاسخگوئی به سوالات شما عزیزان می باشند. لذا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمائید.

چاپ روی پازل بازی

چاپ روی پازل از دیگر خدماتیست که توسط گروه صنعتی رنگین کمان ارائه می شود و هدف آن ایجاد سرگرمی جذاب و البته اختصاصی برای کودکان و خردسالان می باشد. کیفیت چاپ روی این پازل ها واقعا عالی می باشد. یکی از دلایلی که باعث کیفیت چاپ پازل ها شده کیفیت بسیار بالای مواد سازنده ی آن می باشد. درخشندگی و براقی پازل های مورد استفاده بسیار بالا می باشد که برای مشاهده ی آن نیاز است از نزدیک نظاره گر آن باشید. بسیاری از شرکت ها از این محصول به عنوان هدیه ای ارزان قیمت و البته جذاب استفاده می نمایند به خصوص اگر محصولات تولیدی آن مرتبط با کودکان باشد. همچنین می توانید از این خدمات ما هدیه ای زیبا و جالب در مراسم و میهمانی ها ایجاد نمائید. برای اینکار لازم است شما فقط عکس مورد نظر خود را از طریق فرم ثبت سفارش برای ما ارسال فرمائید ما آن را برای شما تبدیل به پازل می نمائیم.

انواع پازل ها

پازل 40 تکه مقوائی

پازل مقوائی 40 تکه همانطور که از نام آن پیداست مقوائی بوده و سطحی که روی آن چاپ انجام میگیرد گلاسه می باشد. این پازل به علت داشتن تعداد قطعات پائین از دیگر پازل ها قیمت ارزان تری دارد. همچنین شامل یک قاب نگه دارنده برای دور پازل می باشد که پازل درون آن چیده میشود. به همین سبب برای کودکانی با سنین پائین مناسب می باشد. ابعاد این پازل 20 در 27 سانتی متر می باشد.

پازل 77 تکه مغناطیسی

پازل 77 تکه مغناطسیی فاقد قاب دور می باشد و باید پازل روی سطح معمولی چیده شود. اما دارای ویژگی خاص آهنربائی می باشد و به همین علت می توانید آن را روی انواع سطوح آهنی مانند یخچال و یا سطوح آهنی دیگر بچسبانید و علاوه بر سرگرمی از زیبائی دکوری آن نیز استفاده نمائید. ابعاد این پازل نیز 20 در 27 سانتی متر می باشد.

پازل 120 تکه مقوائی

این پازل نیز از جنس مقوائی بوده و برخلاف پازل 40 تکه فاقد قاب دور و یا صفحه ی زیرین می باشد و باید روی سطح معمولی چیده شود ابعاد این پازل 20 در 27 سانتی متر می باشد اما تعداد قطعات آن 120 قطعه بوده که جذابیت و قدرت سرگرم کنندگی آن را دو چندان می کند. همچنین کیفیت چاپ این پازل از باقی پازل ها بیشتر و به علت اکریلی بودن سطح آن زیبائی دو چندانی دارد. این نوع پدموس ها تماما وارداتی می باشند.

ویژگی های چاپ روی پازل بازی

استفاده به عنوان هدیه گروهی در میهمانی و تولد
قابل استفاده در مهدکودک ها و مدارس به عنوان هدیه به دانش آموزان
استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی بسیار ارزان و البته جذاب
کیفیت بسیار بالای چاپ
درخشندگی و براقیت فوق العاده
امکان چاپ عکس روی تمام سطح پازل