خانه / چاپ روی فنجان و نعلبکی

چاپ روی فنجان و نعلبکی

چاپ روی فنجان سرامیکی

 

107

 

در صورتی که تمایل دارید فنجان بدون نعلبکی سفارش دهید فنجان های سرامیکی گزینه ی خوبی برای شما خواهند بود. علاوه بر این فنجان ها به تعداد یک عدد نیز قابل سفارش می باشند. فنجان سفید سرامیکی به علت ظرافت و کوچکی به عنوان فنجان چایخوری و همچنین فنجان قهوه خوری و پذیرائی از میهمانان مورد استفاده قرار می گیرد. همچینین می تواند برای استفاده ی کودکان گزینه بسیار مناسبی باشد.

مشخصات چاپ روی فنجان سرامیکی:

جنس فنجان: سرامیک
درجه کیفی لیوان سرامیکی : A
رنگهای موجود : سفید
دوام : قابل شستشو و استفاده ی کامل
ابعاد قابل چاپ فنجان: 19×7.3
وزن : 180 گرم

چاپ روی فنجان و نعلبکی چینی

134

ست فنجان و نعلبکی مدیریتی که شامل 6 عدد فنجان و 6 عدد نعلبکی می باشد و فقط امکان چاپ روی فنجان وجود دارد یکی دیگر از خدمات فوق العاده زیبای سایت رنگین کمان میباشد. ممکن است شما در کسب و کار خود نیاز به ظروف پذیرائی داشته باشید تا با استفاده از آن بر زیبائی و تاثیر محیط خود بیافزاید اما قصد ندارید که برای اینکار هزینه ی زیادی پرداخت کنید. ما شما را پشتیبانی خواهیم کرد. بدین منظور کاپ (فنجان) و نعلبکی های چینی بسیار شیک و زیبائی را در نظر گرفته ایم که بصورت دست 6 تائی و با قیمت بسیار مناسب برای شما چاپ می شود و البته نیاز به صرف زمان زیادی نیز نخواهد بود. اما در سفارشات تعداد محدود ظروف چینی از رنگ های حرارتی استفاده می نمائیم و با استفاده از این روش می توانیم با سرعت مناسبی ظروف مربوطه را با لوگوی شما بصورت چاپ شده ارائه دهیم. کاپ های ذکر شده هم به صورت کلاسیک و هم در فضای اسپورت قابل استفاده می باشد و یکی از متفاوت ترین ظروفی هست که برای شما در نظر گرفته ایم. قیمت بسیار عالی در کنار سرعت در چاپ و کیفیت عالی یکی از مزیت های چاپ روی این ظروف می باشد. همینک شما نیز می توانید فنجان و نعلبکی مخصوص کسب و کار خود را با صرف هزینه ی اندک در اختیار داشته باشید و فضای متفاوتی در جلسه ی کاری و یا مهمانی خویش ترسیم نمائید. مطالب بسیاری در مورد تاثیر بصری تبلیغات نوشته شده است که نمود اصلی آن را می توانید در چاپ لوگوی خود روی ظروف پذیرائی مشاهده نمائید.

موارد استفاده فنجان و نعلبکی :

استفاده در دفتر کار
استفاده در میهمانی های کاری
استفاده در جلسات اداری و قراردادی
استفاده بین پرسنل و کارمندان
استفاده در محل کسب و کار

ویژگی های چاپ روی فنجان و نعلبکی :

چاپ فقط روی فنجان
نعلبکی بدون چاپ
عدم محدودیت رنگ
جنس فنجان و نعلبکی: چینی
درجه کیفی: A
رنگ فنجان و نعلبکی: سفید شیری

با نگاهی اجمالی خواهید دید که خرید این فنجان و نعلبکی بدون لوگوی شما از بازار بیش از این مقداری که ما آنها را به همراه چاپ لوگوی اختصاصی شما ارائه می دهیم هزینه در برخواهد داشت. بنابراین نه تنها در هزینه ی خود صرفه جوئی خواهید نمود بلکه ظروفی در اختیار خواهید داشت که فضای کاری شما را دگرگون خواهد نمود و سیستم حرفه ای شما را به رخ مشتریان خواهد کشید و اعتبار زیادی را از این بابت برایتان فراهم خواهد کرد.