خانه / چاپ روی انواع لباس

چاپ روی انواع لباس

چاپ روی پیراهن

چاپ روی پیراهن مردانه که به در بیشتر موارد به عنوان پیراهن پرسنلی مورد استفاده قرار می گیرد و دارای زیبائی بالائیست از خدماتیست که سایت رنگین کمان به شرکت های معتبر ارائه می نماید. پیراهن های فوق آستین بلند می باشد و با چاپ آرم و لوگوی شما روی آنها پرستیژ بالائی خواهند داشت. جنس پیراهن های مورد استفاده ترگال و تترون می باشد. چاپ روی جنس ترگال و تترون کیفیت بالائی داشته و علاوه بر مقاومت بالا، تمام رنگ می باشد و محدودیتی از این بابت ندارد. چاپ روی پیراهن ترگال به علت جنس بهتر و ضخیم تر پارچه دارای قیمت بالاتری بوده و پیراهن تترون با توجه به نازکی ازران تر می باشد. پیراهن مردانه در رنگ های سفید، آبی روشن، کرم روشن و قهوه ای روشن ارائه میگردد. شما نیز می توانید با ارسال لوگو و آرم خود به سایترنگین کمان نسبت به چاپ پیراهن مخصوص شرکت و یا کسب و کار خود اقدام نمائید.

 

ویژگی های چاپ روی پیراهن مردانه:

چاپ آرم و لوگو روی پیراهن مردانه مخصوص آقایان
چاپ روی پیراهن پرسنل اداری ویژه آقایان
چاپ لباس فرم شرکتی مربوط به کارمندان آقا
جنس پیراهن: ترگال و تترون
نوع پیراهن: یقه دار و دکمه دار
نوع آستین: آستین بلند دکمه دار
رنگ پیراهن : سفید، آبی روشن، طوسی، قهوه ای روشن
کاملا قابل شستشو

چاپ روی کاپشن و شلوار کار

تبلیغات بصریما توانائی تولید و چاپ روی انواع کاپشن و شلوار کار رابه عنوان لباس کار داریم. تولید کاپشن و شلوار کار در رنگ های مختلف و متنوع و همچنین چاپ آرم لوگوی شما را بروی کاپشن کار و شلوار کار با بهترین کیفیت وقابل انجام می باشد. کاپشن و شلوار کار مهندسی و کار با آستری در سایز های مختلف و از جنس پلی استر تهیه میشود تا هنگام استفاده دارای مقاومت بالائی باشد. چاپ روی لباس کار بصورت لیبلی انجام میشود که دارای کیفیت و ماندگاری بالائی می باشد و از جدیدترین متد چاپ محسوب میگردد. همچنین کاپشن و شلوار فوق در رنگ های سرمه ای، سبز تیره و طوسی وجود دارد و امکان چاپ نام شرکت و یا لوگوی شرکت و به صورت تک رنگ و با توجه به آرم در چندین رنگ ممکن می باشد. تهیه لباس و چاپ آن توسط سایت رنگین کمان به راحتی برای شما بصورت آنلاین امکان پذیر می باشد. از طریق همین سایت و کلیک روی دکمه ثبت سفارش نسبت به سفارش خود اقدام فرمائید.

 

موارد کاربردی چاپ کاپشن و شلوار کار:

لباس کار در مراکز صنعتی، کارگاه ها و شرکت های ساختمانی
لباس کار در شرکت های نفت و گاز و پتروشیمی
لباس کار تعویض روغن و مکانیکی
یکپارچگی سیستم کارگران و مهندسین
ایجاد هویت شرکت و برندسازی

تولید و چاپ کاپشن کار

ما نسبت به تولید و چاپ کاپشن کار مهندسی در رنگ های متنوع اقدام می نمائیم. شما نیز می توانید با توجه به امکاناتی که سایت رنگین کمان در اختیار شما قرار میدهد نسبت به چاپ کاپشن مختص شرکت خود اقدام نمائید. جنس کاپشن مهندسی پلی استر ضخیم می باشد که مانند دیگر لباس های کار استحکام و مقاومت بالائی دارد. استفاده از جنس پلی استر در لباس کار کاملا مرسوم می باشد و به سبب ماندگاری بالا استقبال خوبی از آن میگردد. چاپ روی این لباس به صورت استیکری و تک رنگ انجام می گیرد. امکان چاپ لوگو و نوشته نیز وجود دارد. همچنین امکان دوخت در رنگ های دیگر نیز مقدور می باشد. هم اینک شما نیز می توانید کاپشن کار مخصوص با آرم شرکت و سازمان و یا نام کارگاه خود را در اختیار داشته باشید.

ویژگیهای چاپ کاپشن کار:

جنس : پلی استر ضخیم
چاپ : تک رنگ استیکری با مقاومت بالا
حداکثر ابعاد چاپ: 20 سانتی متر
امکان دوخت با رنگ بندی
100% قابل شستشو
آستین بلند به همراه زیپ
سایزهای موجود : M,L,XL,XXL
زمان تحویل 5 تا 7 روز کاری

چاپ روی مانتو و دامن

چاپ آرم و لوگو روی لباس فرم خانم ها که شامل مانتو و دامن میباشد نیز یکی دیگر خدمات نگین کمان میباشد. بسیاری از شرکت هائی کارمند خانم دارند میتواند از این خدمات استفاده نموده و لوگو و آرم خود را روی مانتو و یا دامن چاپ نمایند تا جلوه ی بهتری به کار ایشان داده شود. همانطور که توضیح داده شد تهیه به عهده ی شما و چاپ آن را ما متقبل خواهیم شد.
البته بسیاری از تولید کننده های پوشاک و البسه زنانه از این خدمات سایت رنگین کمان جهت تولید مانتوهای خاص و با طرح های ویژه استفاده می نمایند. طراحان مد نیز یکی دیگر از مشتریان ویژه ی این بخش می باشند. از آنجا که خانم ها نسبتا به لباس های شیک و مد روز اهمیت می دهند لذا طراحان خلاق و هنرمند لباس با کمک سایت شابلون نسبت به چاپ طرحهای ویژه و خاص روی مانتو اقدام نموده و لباس های فوق العاده شیک و زیبائی تولید می نمایند.

موارد استفاده:

چاپ لباس فرم و مانتو مخصوص مشنی های خانم
چاپ لباس فرم میهمانداران خانم خطوط هواپیمائی
چاپ لباس فرم شرکتی مربوط به کارمندان خانم
تولید مانتوهای خاص ویژه طراحان مد
لباس فرم اداری زنانه